exiled e-sports

Exiled E-Sports z pierwszą wygraną w Enyo Cup

Exiled E-Sports rozpoczyna swój start w Enyo Cup od wygranej.

Exiled E-Sports rozpoczęło swoje zmagania w Enyo Cup. Jest to debiut a zarazem pierwszy poważny sprawdzian nowej dwójki zawodników, którzy od jakiegoś czasu są już na testach u Exiled E-Sports.

Przebieg spotkania

Jak w pierwszym spotkaniu poradzili sobie MAT oraz Seko?

Mecz rozpoczął się o godzinie 17:00, a rywalem Exiled E-Sports była organizacja Beastz.pro. Wynik nie pozostawił żadnych złudzeń. Przeciwnicy zostali wręcz zmiażdżeni 16:6.

Następnym rywalem, z którym przyjdzie zmierzyć się Exiled, będzie zwycięski zespół z pojedynku” SML E-Sports vs Cirus.exe.

Oskarżenia w strone Exiled E-Sports

Podczas spotkania, gracze Beastz.pro zarzucili zawodnikom Exiled E-Sport oszukiwanie – czy jak można to ująć inaczej – używanie wspomagaczy.

Nie wiadomo jednak czy wspomniana skarga została ostatecznie rozpatrzona przez adminów turnieju. Zapewne dowiemy się o tym niebawem.

Źródło: Exiled E-Sports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.