exiled e-sports

Exiled E-Sports z awansem do głównego turnieju MarsoniX Cup

Exiled E-Sports awansuje do głównej fazy turnieju MarsoniX Cup.

Na rozpoczęcie tygodnia otrzymaliśmy info, że Exiled E-Sports przystąpiło do finałowego pojedynku w zamkniętych kwalifikacjach. Miał on zadecydować o tym, kto dostanie się do głównej fazy turnieju MarsoniX Cup.  W spotkaniu nie mógł wystąpić Mateusz Teddy Jabłonka. Zastąpił go stand-in: Bartek Tryhard Czewik.

Walka do ostatniego piksela krwi

Rywalem Exiled E-Sports była ekipa Team MistiX. Mecz do końca był wyrównany. W pewnym momencie zawodnicy Exiled E-Sports przegrywali wynikiem 14:11. Ostatecznie zdołali powrócić do spotykania i zmienić wynik meczu na 16:14, tym samym awansując do głównej fazy zmagań.

Poniżej przedstawiamy wam skład Exiled E-Sports, który weźmie udział w tych rozgrywkach.

Skład Exiled E-Sports CS:GO:

  • Kacper Bakuz Majtyka
  • Mateusz Teddy Jabłonka
  • Jakub Will Jezierski
  • Kacper Whity Turek
  • Jakub KYIO Górnowicz
  • Bartek Tryhard Czewik (stand-in)

Źródło: Exiled E-Sports 


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.