exiled e-sports

Exiled E-Sports z 2 miejscem w Champions of the Rift

Exiled E-Sports zajmuje 2 miejsce w turnieju Champions of the Rift.

Exiled E-Sports dnia wczorajszego, przystąpiło do swojego finałowego spotkania w ramach turnieju Champions of the Rift organizowanego przez OMEN by HP Polska.

Kolejny finał łupem Exiled E-Sports?

Po wygranych pięciu meczach, zawodnicy przystąpili do finałowego spotkania, gdzie czekała na nich rumuńska drużyna Soul Smugglers.

Niestety, w przeciwieństwie do zawodników CS:GO, ekipa League of Legends, na chwilę obecną, musi ała zadowolić się drugim miejscem.

Zawodnikom zostaje więc trenować i czekać na kolejny turniej, gdzie być może sytuacja ulegnie zmianie i to oni zajmą pierwsze miejsce.

Nagroda pocieszenia

W ramach zajęcia wyżej wspomnianego miejsca, organizacja otrzymała nagrodę w wysokości 20 $. Trzeba przyznać, że wciąż jest to bardzo udany debiut nowej dywizji Exiled E-Sports.

Poniżej przypominamy skład, który reprezentuje barwy EX.

Skład Exiled E-Sports League of Legends:

    • Bartłomiej Łosiu Łosiak
    • Piotr Pikaba Banach
    • Maciek Asuna Yuuki Kozłowicz
    • Kamil Krezu Królikowski
    • Piotr Hej Laseczko Babik

Źródło: Exiled E-Sports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.