exiled e-sports

Exiled E-Sports wygrywa pierwsze spotkanie w EzLeague.pl

Exiled E-Sports zalicza wygraną w swoim pierwszym spotkaniu w ramach EzLeague.pl.

Exiled E-Sports we wtorek o godzinie 22:00 rozegrało swoje inauguracyjne spotkanie w EzLeague.pl. Mecz był rozgrywany w systemie BO2, a fani mogli śledzić swoich ulubieńców dzięki transmisji, która odbywała się na platformie Twitch. Rywalem zespołu Exiled E-Sports była Actina PACT Staff.

Pierwsza mapa – dobry start?

Pierwszy pojedynek został stoczony na mapie Inferno. Exiled E-Sports zaczęło dobrze – od wygranej pistoletówki po stronie CT, co pozwoliło im oddalić się od rywala na kilka rund i zakończyć pierwszą połowę wynikiem 10:5.

Terro mniej efektowne

Niestety, po stronie terrorystów nie było już tak dobrze. Druga pistoletówka została przegrana, co z pewnością mogło utrudnić zadanie wygrywającemu. Exiled E-Sport postanowiło jednak zrobić szybki wjazd ze swoimi deaglami na bombsite B i o dziwo dość łatwo go zajęli, wygrywając tę dość znaczącą rundę. W taki sposób nasi partnerzy oddali jeszcze tylko 2 rundy i pierwszą mapę zakończyli wynikiem 16:7.

Druga mapa – dokończenie formalności

Po świetnie zapowiadającym się Inferno, organizacje przeniosły się na mapę Mirage. Tym razem start wyglądał zupełnie inaczej, ponieważ to APS wygrało pistoletówkę i prowadziło w pewnym momencie nawet wynikiem 4:0. Taki stan rzeczy długo jednak nie potrwał. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla zespołu Exiled E-Sports.

Chociaż W tym spotkaniu, zawodnicy Exiled E-Sports przegrali obydwie pistoletówki, to nie wpłynęło to znacząco na wynik spotkania. APS ostatecznie wygrało jeszcze tylko 2 rundy i przegrało swoją drugą mapę wynikiem 16:8.

Rezultat ten oznaczał, że Exiled E-Sports zakończyło mecz z kompletem punktów za pierwsze spotkanie.

Źródło: Exiled E-Sports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.