exiled e-sports

Exiled E-Sports wygrywa finał MarsoniX Cup

Exiled E-Sports triumfatorem rozgrywek MarsoniX Cup.

Na zakończenie tygodnia, Exiled E-Sports o godzinie 16:00 przystąpiło do finałowego spotkania w MarsoniX Cup.

Mecz był transmitowany na platformie Twitch i tradycyjnie, jak to bywa w fazie play-off, mieliśmy pojedynek w systemie BO3.

Kolejny finał – tym razem wygrana

Przeciwnikiem Exiled E-Sports w tym finale był zespół Superion Gaming. Drużyna EX wygrała obydwie mapy i to  z całkiem dużą przewagą rund.

Na Nuke’u pierwszą połowę, zawodnicy Exiled zakończyli wynikiem 13:2. Superion Gaming próbował się bronić i powolutku odrabiać straty. Nawet im się to udało, ponieważ wywalczyli aż 12 rund. Niestety nie wystarczyło to na wygraną i pierwsza mapa trafiła na konto Exiled – wynik 16:12.

Jeszcze jeden krok

Kolejny był Train, gdzie Exiled E-Sports pokazało się z jeszcze lepszej strony. Tym razem Superion nie dał rady wyrwać dodatkowych rund.

Ostatecznie Exiled wygrało drugą mapę wynikiem 16:7, zostając najlepszą drużyną MarsoniX Cup.

Skład Exiled E-Sports CS:GO:

Źródło: Exiled E-Sports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.