exiled e-sports

Exiled E-Sports w finale 4 sezonu SML League

Exiled E-Sports wygrywa swoje ćwierćfinałowe oraz półfinałowe spotkanie w ramach 4 sezonu SML League.

Exiled E-Sports w sobotę o godzinie 14:00 oraz 18:00 rozegrał odpowiednio swoje spotkanie: ćwierćfinałowe i półfinałowe w ramach 4 sezonu SML League. Mecze były transmitowane na platformie Twitch.

Dobra passa trwa dalej – ćwierćfinał

W ćwierćfinale rywalem EX była ekipa Suspects CS:GO. Spotkanie było rozgrywane w systemie BO3. Widać, że Exiled E-Sports ciągle dysponuje dobrą formą i w tym konkretnym wypadku – nie miało zamiaru się zatrzymywać. Zawodnicy wygrali dwie mapy i tym sposobem awansowali do półfinału.

Ćwierćfinał 4 sezonu SML League – wyniki:

  • Exiled E-Sports 16:3 Suspects CS:GO (Nuke)
  • Exiled E-Sports 16:11 Suspects CS:GO (Vertigo)

To nie koniec – półfinał

Tego samego dnia o godzinie 18:00 drużyna EX przystąpiła do półfinałowego spotkania przeciwko Brake Clan. Tak samo jak w poprzednim przypadku, mecz zakończył się wygraną.

Tym sposobem organizacja melduje się w finale rozgrywek i jest o krok od triumfu. Trzeba przyznać, że zawodnicy Exiled bardzo dobrze przyswoili sobie Nuke i Vertigo, ponieważ zdołali wygrać te mapy już dwukrotnie.

Poniżej przedstawiamy wyniki map w półfinale.

Półfinał 4 sezonu SML League – wyniki:

  • Exiled E-Sports 16:7 Brake Clan (Nuke)
  • Exiled E-Sports 16:8 Brake Clan (Vertigo)

Źródło: Exiled E-Sports 


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.