exiled e-sports

Exiled E-Sports odpada w półfinale WGW CUP

Exiled E-Sports żegna się z rozgrywkami WGW CUP.

Exiled E-Sports pożegnał się z turniejem CS:GO o nazwie WGW CUP. Zespół zakończył swój udział w tych zmaganiach na fazie pucharowej.

Kolejny półfinał – tym razem się uda?

Z pewnością Exiled po odpadnięciu w półfinale SML League, chciał pokazać się z lepszej strony, wygrywając spotkanie w WGW przeciwko 73VEN Esports. Niestety i tym razem się nie udało.

Przebieg spotkania

Mirage – pomimo wygranej, przysporzył EX sporo problemów. Zawodnicy musieli np. trzykrotnie zmieniać serwer, aż w końcu udało się zagrać mapę.

Reszta pojedynków nie była już na korzyść Exiled E-Sports. Tym sposobem przegrali całe spotkanie wynikiem 1:2, żegnając się także z marzeniami o finale tych rozgrywek.

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich meczów półfinałowych.

Wyniki meczów – półfinał WGW CUP:

  • Exiled E-Sports 19:16 73VEN Esports (Mirage)
  • Exiled E-Sports  5:16 73VEN Esports (Train)
  • Exiled E-Sports 16:19 73VEN Esports (Dust 2)

To wciąż nie koniec

Mimo przegranego spotkania półfinałowego, na zawodników Exiled E-Sports czeka jeszcze mecz o trzecie miejsce przeciwko KDV Gaming.

Nie znamy jednak jeszcze daty ani godziny meczu, więc pozostaje nam czekać na oficjalną informację ze strony organizacji lub organizatora rozgrywek.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.