exiled e-sports

Exiled E-Sports awansuje do finału MarsoniX Cup

Exiled E-Sports po wygranym półfinale, melduje się w finale MarsoniX Cup.

Exiled E-Sports w środę o godzinie 19:30 przystąpiło do półfinałowego spotkania w ramach MarsoniX Cup. Pojedynek był transmitowany na platformie Twitch.

Rywalem Exiled E-Sports była drużyna OX1 E-sport.

Kolejny półfinał dla Exiled?

Exiled E-Sports wygrało to spotkanie wynikiem 2:1. Szokujący jest fakt, że tym razem zawodnicy oddali przeciwnikom, dotychczas najlepiej prezentowaną mapę, czyli – Vertigo.

Droga przez… Pociągi

Następny w kolejce był Train. Moglibyśmy tutaj skłamać, ale nie oszukujmy się, gracze Exiled rozegrali na tej lokacji najgorszą pierwszą połowę, ze wszystkich dotychczas zagranych w tym turnieju spotkań.

Rezultat wynosił 13:2 dla OX1 E-sport, ale Exiled w końcu się przebudziło. Drużyna ostatecznie oddała tylko jedną rundę, robiąc przy tym piękny powrót i wygrywając na tej mapie wynikiem 16:14.

Decydujące starcie

Ostatnia mapa była najcięższa. Na Mirage’u doszło do trzech dogrywek, które ostatecznie wygrała ekipa Exiled E-Sport.

Poniżej przedstawiamy wszystkie rezultaty tego półfinału.

Półfinał MarsoniX Cup – wyniki Exiled E-Sports:

  • Exiled E-Sports 8:16 OX1 E-sport (Vertigo)
  • Exiled E-Sports 16:14 OX1 E-sport (Train)
  • Exiled E-Sports 25:22 OX1 E-sport (Mirage)

Źródło: Exiled E-Sports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.