exiled bears

Exiled Bears startuje z ligą Fortnite

Exiled Bears wystartował z projektem ligi w grze Fortnite.

W środę w mediach społecznościowych należących do Exiled Bears, pojawiła się informacja o nowym projekcie organizacji. Jak się później okazało, chodzi o nową ligę w grze Fortnite.

Niedźwiedzi projekt

Projekt będzie nosił nazwę Exiled Bears Fortnite League. Będzie to liga rozgrywana w trybie areny solo, która ma na celu wyłonienie najlepszych graczy ze sceny amatorskiej. Zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez organizację.

Ktoś chętny?

W chwili obecnej wciąż trwają zapisy, także jeżeli ktoś byłby chętny na wzięcie udziału w tych rozgrywkach, to odsyłamy go do posta na fanpage’u Exiled Bears, gdzie znajduje się więcej szczegółów.

Źródło: Exiled Bears


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.