charity cup

EXample zaprasza na kolejną edycję Charity Cup

EXample opowiedział nam o nadchodzącej edycji Charity Cup.

Twórca popularnych turniejów charytatywnych z serii Charity Cup – Wiktor EXample Redlin, opowiedział nam co nieco o nadchodzącej edycji, a także planach na 2022 rok.


Zgadujemy, że 17 listopada ruszą zapisy do kolejnej edycji Charity Cup? Przygotowaliście coś nowego, czy nadal bazujecie na starym, sprawdzonym modelu?

Stary model: 16 drużyn, 8 w playoffach – identycznie to samo co poprzednim razem.

Ostatnia edycja Charity Cup odbyła się dobre kilka miesięcy temu. Czym była spowodowana przerwa w organizowaniu kolejnych turniejów?

Przerwa wynikała z powodu kilku czynników. Jednym z nich była praca nad turniejem – tylko, że w innym wydaniu niż zazwyczaj. Efekty najpewniej zobaczymy w wakacje. Drugi to po części moje lenistwo lub jak kto woli: niedopilnowanie wszystkiego.

Po zakończeniu ostatniej edycji, miałem plan na rozpoczęcie kolejnej, natomiast ze względów organizacyjnych, nie byłem w stanie wystartować z kolejnym turniejem.

Jakie macie plany na 2022 rok? Kolejne turnieje w CS:GO czy może pojawi się jakiś nowy tytuł?

Na pewno czeka nas co najmniej dwukrotna ilość edycji, niż w aktualnym roku.

Źródło: Charity Cup, Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.