Evolution GG bez menedżera

Evolution GG bez dotychczasowego menedżera organizacji i kapitana dywizji EvoBlack.

Jak dowiedzieliśmy się z fanpage’a Evolution GG, dotychczasowy menedżer zespołu i kapitan dywizji EvoBlack –  Dawid nfx Chudzik, zdecydował się zakończyć współpracę z organizacją.

Powody odejścia?

Niestety nie znamy powodów dla których były już reprezentant Evolution, zdecydował się zrezygnować z dalszego pełnia obowiązków. Nie wiemy także, co dalej będzie się działo z dywizją EvoBlack oraz samą organizacją.

Dawid spędził w Evolution ponad pół roku i jak sam napisał w poście: każda minuta grania z wami (Evolution GG) dawała mi wiele radości i przez ten czas byliście dla mnie jak druga rodzina.

Czekamy na kolejne wieści z obozu Evo.

Źródło: Evolution GG


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.