sative

ESEA OPEN: Sative z 3 wygraną

Sative wygrywa swój trzeci mecz w siódmym pojedynku ESEA OPEN #35.

Zespół Sative w środę około godziny 20:00 przystąpił do swojego siódmego pojedynku w ramach ligi ESEA OPEN #35. Zawodnicy naszego partnera zmierzyli się z Ruhrsports Main na mapie Overpass, która to niespodziewanie potrwała znacznie dłużej niżeli mogliśmy przypuszczać.

Trudna droga do zwycięstwa

Od początku spotkania, to rywale reprezentujący barwy Ruhrsports Main przeważali. Był moment, w którym byli już naprawdę blisko wygranej, ale przy wyniku 14:6 Sative wzięło się za odrabianie strat.

Następnie nastała seria trzech dogrywek, której wynik rozstrzygnął się ostatecznie po 47 rundach. Sative pokazało jak z klasą wrócić do spotkania – wygrywając je ostatecznie wynikiem 25:22 i odnotowując na swoim koncie trzecią wygraną w siódmym spotkaniu ESEA.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.