sative

ESEA OPEN: Sative przegrywa z ThunderFlash Black

Dywizja CS:GO Sative przegrywa z ThunderFlash Black w ESEA OPEN.

W kolejnym meczu rozgrywanym w ramach 35 sezonu ESEA OPEN, Sative zmierzyło się z ekipą ThunderFlash Black.

Mecz polskich ekip

Sative w ostatnim czasie notuje raz lepsze, raz gorsze występy. Tym razem ich przeciwnikiem była inna polska formacja – ThunderFlash Black. Mecz był rozgrywany na Nuke’u.

Druga połowa do wymazania

O ile po stronie CT, Sative udawało się jeszcze prowadzić wyrównaną wymianę: runda za rundę, o tyle po Terro ugrali tylko 1 punkt, który w zasadzie jest najlepszym podsumowaniem dominacji przeciwnika na drugiej połowie mapy.

Ostateczny wynik, to 16:8 dla reprezentantów ThunderFlash.

Wyjście na plus będzie trudnym zadaniem

Obecny bilans Sative w ESEA OPEN wynosi 3 wygrane oraz 6 przegranych. Czy w najbliższym czasie ulegnie poprawie? Ciężko powiedzieć. Dowiemy się zapewne po kolejnym spotkaniu, które jest zaplanowane na nadchodzącą sobotę.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.