sative

ESEA OPEN: Sative przegrywa z Kawaii Kitties

Sative przegrywa  kolejny mecz w 35 sezonie ESEA OPEN.

Sative w ostatnim czasie nie ma lekko w ESEA OPEN. Dwie poprzednie porażki na pewno nie wpłynęły pozytywnie na morale zespołu. Kolejny mecz z Kawaii Kitties miał przynieść w końcu zwycięstwo. Niestety – tak się jednak nie stało.

Przebieg spotkania

Od samego początku to rywale posiadali inicjatywę po swojej stronie. Zawodnicy Sative w zasadzie nie mogli nic zrobić. Pod koniec co prawda podjęli próbę odrobienia strat, ale dotychczas przegrane rundy, skutecznie uniemożliwiły im to zadanie.

Trzecia porażka

W efekcie Sative przegrywa trzeci mecz z rzędu w ramach 35 sezonu ESEA OPEN wynikiem 16:9. Miejmy nadzieję, że w kolejnym spotkaniu uda im się przełamać.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.