sative

ESEA OPEN: Sative przegrywa mecz z XprsTokyoDrift

Sative przegrywa swój mecz w 15 spotkaniu ligi ESEA OPEN i traci szansę na awans do dalszej fazy rozgrywek.

Sative we wtorek przystąpiło do swojego już piętnastego spotkania w lidze ESEA OPEN. Niestety, nie był to udany pojedynek.

Passa zwycięstw pociągnięta dalej?

Po dwóch poprzednich wygranych spotkaniach, Sative przyszło mierzyć się z zespołem XprsTokyoDrift na mapie Dust 2.

Tym razem nie było już tak kolorowo jak ostatnio. Sative podchodziło do spotkania mając świadomość,  że nie może pozwolić sobie na kolejne porażki – o ile chce awansować do fazy play-off.

Niestety, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach – presja okazuje się nie do zniesienia. Zawodnicy Sative zakończyli mecz wynikiem 7:16.

Koniec marzeń

Tym sposobem Sative zapewniło sobie najprawdopodobniej brak udziału w dalszej fazie rozgrywek ESEA OPEN. Mimo to, mają jeszcze do rozegrania jedno spotkanie w lidze.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.