panica.gaming

ESEA OPEN: Panica.Gaming z 2 porażkami

Panica.Gaming z 2 porażkami w swoich kolejnych meczach rozgrywanych w ramach ESEA OPEN.

Panica.Gaming raczej nie będzie miło wspominać tego tygodnia. Jak na razie, tygodniowy bilans drużyny Spanikowanych w ESEA OPEN, to dwie porażki.

Mecz z Prizmatix

Pierwsza przegrana przytrafiła się zawodnikom Paniki w meczu z Prizmatix. Na Overpassie udało im się ugrać tylko 9 rund, które niestety nie przełożyły się na wygraną. W efekcie gracze musieli uznać wyższość przeciwnika.

Przykład z góry

Drugiej porażki Spanikowani doznali z ręki zespołu, który na co dzień występuje pod nazwą KILLABEEZ eSports. Wynik 16:2 dla oponentów. Co ciekawe, obie rundy zaliczone na konto Paniki, wpadły jeszcze przed zmianą stron – gdy Spanikowani grali po stronie CT.

Wyniki rywalizacji Panica.Gaming w ESEA OPEN – z tego tygodnia:

  • Panica.Gaming 9:16 Prizmatix (Overpass)
  • Panica.Gaming 2:16 KILLABEEZ eSports (Nuke)

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.