panica.gaming

ESEA OPEN: Panica.Gaming odnotowuje drugą wygraną

Panica.Gaming CS:GO z drugą wygraną w ESEA OPEN #35.

Panica.Gaming w weekend przystąpiła do swojego czwartego spotkania w ramach rozgrywek CS:GO ESEA OPEN #35.

Powrót na właściwe tory?

Po jednej wygranej i dwóch porażkach z rzędu, Panica przystąpiła do swojego czwartego spotkania. Przeciwnikiem Spanikowanych była formacja TeamPOLAR. Mecz został rozegrany na mapie Mirage.

Mecz i dogrywka

Początek spotkania należał do TeamPOLAR, który świetnie wprowadził się w to spotkanie. Ostatecznie jednak nie udało mu się odskoczyć na kilka rund, przez co cała pierwsza połowa była wyrównana.

To co nie wyszło TeamPOLAR, udało się Panice, która odskoczyła na trzy rundy. Potem niestety zawodnicy Spanikowanych roztrwonili przewagę i przy stanie 11:11 mecz zaczął się na nowo.

Mimo początkowej przewagi TeamPOLAR, ostatecznie to Panica.Gaming doprowadziła do dogrywki, a następnie wygrała całe spotkanie wynikiem 28:24, zgarniając swoje drugie zwycięstwo w lidze ESEA OPEN.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.