energykill

EnergyKill z roszadami i otwartą rekrutacją

EnergyKill zakończyło współpracę z dwójką zawodników i rozpoczyna rekrutację.

EnergyKill po porażce przeciwko Last Rites (0-2) w turnieju eXtreme League, zdecydowało się na stworzenie nowego składu CS:GO. Jednym z powodów podjęcia takiej decyzji, były wewnętrzne tarcia pomiędzy graczami, które negatywnie odbijały się na wynikach osiąganych przez drużynę. Planowane działania były już konsultowane z kapitanem zespołu, który będzie miał duży wpływ na dobór zawodników.

Roszady w dywizji

W związku ze zmianami, zespół opuścili dwaj podstawowi gracze EnergyKill: Jan Electro Jaskólski oraz Kuba fR3EZi Rogacz. Na rezerwę został przeniesiony także Norbert delik Żyrkowski, który będzie brał udział w nadchodzącej rekrutacji.

Obecny skład drużyny CS:GO EnergyKill.eSport prezentuje się następująco:

Rekrutacja do zespołu

Obecnie EnergyKill planuje rozpocząć poszukiwania dwóch nowych zawodników. Dlatego też organizacja zdecydowała się na otwarcie rekrutacji. W celu wzięcia w niej udziału, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na fanpage’u organizacji.

Źródło: EnergyKill

Podziękowania dla: Mateusz m3ntor Skibiński za podesłanie informacji.


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.