emperor esport

Emperor Esport z rekrutacją do dywizji Fortnite Academy

Emperor Esport otworzyło rekrutację do nowej dywizji Fortnite’a.

Emperor Esport zdecydowało się na otwarcie rekrutacji do nowo tworzonej dywizji Fortnite’a, którą ma być zespół Academy. Dlaczego nie główny skład? Ponieważ organizacja chce postawić na młodych, obiecujących zawodników, którzy będą rozwijali swoje umiejętności pod czujnym okiem właścicieli cesarzy.

Jak się zapisać?

W celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Z nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie od 20 do 30 osób, które przejdą do kolejnego etapu.

Jeżeli jakiś gracz Fortnite’a ma jeszcze opory przed wysłaniem swojego podania, to przypominamy, że poprzednia, podstawowa drużyna reprezentująca barwy Emperor, trafiła pod skrzydła dość rozpoznawalnej na polskiej scenie organizacji, jaką niewątpliwie jest GROM Clan.

Źródło: Emperor Esport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.