emperor esport

Emperor Esport walczy w turnieju od Gameset

Dywizja Fortnite’a reprezentująca barwy Emperor Esport nadal walczy o jak najwyższą lokatę w turnieju organizowanym pod patronatem Gameset.

Zespół Emperor Esport bierze udział w drugiej fazie turnieju Fortnite War Legend CEE Qualifications by Gameset. Zawodnicy cesarzy obecnie zajmują 17 lokatę. Do głównych rozgrywek zakwalifikuje się 10 najlepszych ekip. Oznacza to, że Kacper ZAWII Zawadzki i️ Oskar RAKSO Zawadzki mają przed sobą trudne zadanie. Przed nimi jeszcze 4 dni zmagań, w których przyjdzie im zmierzyć się takimi drużynami jak: PRIDEOn FireSLAVGENT.esportsVolcano e-Sports oraz estońskie wortex!

Jeżeli kogoś interesują statystyki dotychczas rozegranych spotkań, to zachęcamy do zerknięcia w tabelkę turnieju.

Źródło: Emperor Esport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.