einbers e-sports

Einbers E-Sports zmienia zawodnika

Einbers E-Sports zdecydowało się na wykonanie roszady w swoim składzie CS:GO.

Einbers E-Sports postanowiło wymienić w swoim podstawowym teamie tylko – albo aż, jednego zawodnika. Z drużyny został wyrzucony Michał FRAN Franas. W jego miejsce do ekipy EE dołączył nowy gracz – Sebastian Sebasztosik Kulik, który ma wypełnić powstałą po Michale lukę.

Zespół Einbers E-Sports CS:GO prezentuje się obecnie w następujący sposób:

  • Szymon Adlekk Reptowski
  • Patryk ReZ Albert
  • Robert KuZi Lichota
  • Dawid Dawido Głogowski
  • Sebastian Sebasztosik Kulik

Pierwszy testem dla nowego składu miały być dwa kwietniowe turnieje: BLADE CSGO CUP oraz Geometric Cup. W przypadku tych drugich rozgrywek, reprezentanci Einbers rozegrali już swoje spotkanie przeciwko Black’Wolves ESports. Zakończyło się ono porażką 16:6 oraz dość kontrowersyjnym podsumowaniem meczu na fanpage’u drużyny. Naszym zdaniem każdy ma prawo do własnej opinii i na tym chyba zakończymy ten temat. Po więcej informacji zapraszamy na fp EE.

Natomiast z niecierpliwością czekamy na występ Einbers E-Sports podczas BLADE CSGO CUP. Mamy nadzieję, że tym razem obejdzie się bez problemów technicznych.

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.