eagle shot

EagleShot zamknięte

EagleShot zamyka wszystkie dotychczasowe dywizje i kończy przygodę z esportem.

Co było powodem zamknięcia EagleShot po 6 miesiącach działania? Jak możemy przeczytać w specjalnie przygotowanym na tę okazję oświadczeniu, złożyło się na to wiele czynników. Głównym jednak powodem był brak czasu oraz ludzi, którzy byliby chętni do pomocy przy dalszym prowadzeniu drużyn.

Plany po zamknięciu

Na chwilę obecną nie jest jasne, co się stanie z samą marką. Właściciel rozważa obecnie przynajmniej kilka opcji. Jedną z nich jest oczywiście sprzedanie całego projektu komuś innemu. Jak sam jednak zaznaczył w poście na fb, zajmowanie się organizacją jest jedną z tych rzeczy, które mimo wszystko nadal chciałby robić w przyszłości. Kto wie? Może EagleShot po dłuższej przerwie zostanie reaktywowane przez te same osoby?

Cały post wraz dokładnymi i obszernymi wyjaśnieniami możecie przeczytać na fanpage’u EagleShot.

Źródło: EagleShot


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.