e-sport league

E-sport League wykreśliło kilka drużyn z ligi

E-sport League zdecydowało się na wykreślenie z drugiego sezonu ligi kilku drużyn

Drugi sezon ligi CS:GO od E-sport League trwa w najlepsze. Niestety organizatorzy byli zmuszeni do wykreślenia kilku ekip z tabeli rozgrywek.

Nieciekawe zachowanie

Pierwszym zespołem jest zdyskwalifikowane DarkSlayers.gg Green, które w dość niecenzuralnych słowach wyzywało swoich przeciwników podczas meczu. Na dodatek zespół użył niezarejestrowanego zawodnika, co było jawnym pogwałceniem zasad ligowych.

Poza wyrzuceniem zespołu z rozgrywek, E-sport League zdecydowało się także zakończyć współpracę z samą organizacją.

Problemy kadrowe

Jak to często bywa w przypadku lig, zmiany w poszczególnych składach mogą dość mocno namieszać w wynikach. Problemów z zawodnikami doświadczyły formacje Syneptic Esports i Reaper Esport, które zostały zmuszone do wycofania się z rozgrywek.

Źródło: E-sport League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.