e-sport league

E-sport League o zmianach

E-sport League wykorzystuje przerwę pomiędzy organizacją turniejów, do uporządkowania niektórych spraw.

E-sport League robi porządki przed kolejnym turniejem CS:GO. Na pierwszy rzut poszedł post konkursowy z okazji 300 polubień na fanpage’u. Organizatorzy zapowiedzieli także, że w kolejnej edycji nadal będą korzystać z pomocy graficznej, jaką w ostatnim czasie oferował im Janusz Maro Marszałek.

Podziękowania i zmiany

E-sport League oficjalnie podziękowało Telter Studio za drobne upominki dla pierwszych dwóch drużyn w Challenge Tournament oraz za udostępnienie serwerów CS:GO, które przez całe zmagania służyły do rozgrywania spotkań ligowych. Współpraca ta ma być nadal kontynuowana. Nie można tego jednak powiedzieć o dotychczasowym serwerze TeamSpeaka. Właściciele ligi w kolejnej edycji nie zamierzają korzystać ze wsparcia, jakie dotychczas oferował Telter Speak.

Kolejny turniej spod szyldu E-sport League ma wystartować już niedługo, więc zachęcamy was do śledzenia fanpage’a organizatorów – tak żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowymi informacjami dotyczącymi np. zapisów.

Źródło: E-sport League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.