panica gaming

Dywizja Simracing Panica.Gaming z pierwszym podium

Dywizja Simracing reprezentująca barwy Panica.Gaming zajęła pierwsze w tym roku miejsce na podium.

Chociaż Panica.Gaming od dłuższego czasu nie publikowała informacji na temat swojej dywizji Simracing, to w ostatnim czasie udało się jej zająć miejsce na podium w jednym z wyścigów.

Drugie i szóste miejsce w wyścigu

Zawodnicy Paniki:  Arkadiusz WiseEye Otręba oraz Kamil ISR Śmieja,  zajęli drugie miejsce podczas wyścigu na torze Silverstone, który zalicza się do ligi VRC.ONE.

Dobrze zaprezentowała się także druga załoga: Bartek Laszkiewicz i Dawid Multigameworld Łukaszuk. W swoim debiucie wspomniani kierowcy zajęli szóste miejsce w swojej klasie.

Dodatkowe statystyki

Jeżeli interesują was bardziej dokładne statystyki zawodników Panica.Gaming w tym wyścigu, to zapraszamy was do zerknięcia na stronę organizacji, gdzie znajdziecie więcej info na ten temat.

Źródło: Panica.pl


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.