dragon-polska

Dragon-Polska z z własną stroną internetową

Dragon-Polska zaprezentowało swoją stronę internetową.

Osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie Dragon-Polska zdecydowały się opublikować informację na temat nowo reaktywowanej strony organizacji. Wizytówka organizacji znajduje się pod adresem: dragonpolska.webnode.com. Niestety jak już zapewne kibice smoków mogli zauważyć na fanpage’u, prezentacja nie przebiegła w 100% tak jak ją zaplanowano. Wszystko przez AKademySkills, które to ponoć dopatrzyło się oznak plagiatu. Zapożyczone z ich strony miały być np. poszczególne zakładki menu. Jak zwykle zostawiamy wam do porównania i oceny obie strony. Naszym jednak zdaniem, można mówić tutaj co najwyżej o wzorowaniu się.

Jeżeli zaś chodzi o treści jakich możemy się spodziewać na www Dragon-Polska, to ponoć w niedługim czasie mają pojawić się pierwsze wywiady z zawodnikami organizacji.

Źródło: Dragon-Polska


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.