dragon polska

Dragon-Polska z nowymi zawodnikami

Dragon-Polska przyjęło w swoje szeregi kilku nowych zawodników.

Dragon-Polska zdecydowało się na przyjęcie trójki nowych zawodników do głównego składu. Podstawową dywizję smoków zasili: Marcin CAts Kasprzyk, Norbert Pakkun Bilski oraz Patryk Predator Jarzębińsk. Wymienieni gracze byli niedawno testowani podczas jednego z meczów. Wypadli na tyle dobrze, że właściciele organizacji zdecydowali się dać im szansę.

Do głównego składu dołączył także Julian Str3x Szymczak z dywizji Blue… A właściwie to dołączy dopiero w późniejszym czasie. Na okres grania ligi w zastępstwie za niego w Dragon-Polska będzie występował Jakub HIDDEN Urbaniak. 

Źródło: Dragon-Polska


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

 

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.