dragon-polska

Dragon-Polska poszukuje graczy do dywizji League of Legends

Dragon-Polska znowu miesza w składzie CS:GO oraz rozpoczyna poszukiwania graczy do dywizji League of Legends.

Dragon-Polska zdecydowało się na otworzenie kolejnej dywizji – tym razem padło kolejny raz na League of Legends. Poszukiwanych jest 6 graczy do drugiego składu LoL-a, który roboczo został nazwany jako Green.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Ranga min. silver
  • 14 lat
  • Mikrofon i działające łącze internetowe

Oferta dla zainteresowanych:

  • Kanały na ts-24.pro
  • Turnieje oraz mecze
  • Mecz treningowe z głównym składem do LoL-a

Zgłoszenia należ wysyłać w wiadomości prywatnej na fanpage DP.

Zmiany w dywizji CS:GO

Jeżeli chodzi o główną dywizję CS:GO, to z zespołem pożegnała się Julia juma Tchórzewska. Przyczyny wyrzucenia nie podano do wiadomości publicznej, ale możemy się domyślać, że chodziło o atmosferę w drużynie. W jej miejsce do podstawowego składu wszedł Damian Exsived Noweta, który od momentu przejścia z dywizji Blue, siedział na rezerwie.

Źródło: Dragon-Polska


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.