perun gaming

Do Perun Gaming dołącza streamerka

Perun Gaming także postanowiło pozyskać nowych streamerów – a w tym konkretnym przypadku streamerkę.

Do Perun Gaming dołącza streamerka SzalonaZuzanna, która dodatkowo, będzie reprezentowała barwy organizacji w grze Apex Legends.

Płeć piękna

W ostatnim czasie, wiele projektów esportowych zaczyna stawiać na streaming. Stąd też pojawiają się kolejne informacje o nowych streamerach w szeregach drużyn i organizacji.

Perun Gaming trochę odszedł od tego pomysłu, ponieważ pozyskał… Streamerkę.

Streamerka w Perun

Nową twarzą w Perun została więc Zuzanna Andrzejczak, znana szerzej pod nickiem SzalonaZuzannaTV. Na co dzień można ją znaleźć na platformie Twitch, gdzie oczywiście pojawiają się jej live’y.

Nie tylko stream

Jak już wspomnieliśmy na samym początku, prowadzenie transmisji na Twitchu nie będzie jej jedynym zadaniem.

Zuzanna będzie także reprezentowała barwy Perun Gaming w grze Apex Legends. Tytuł ten nadal trzyma się w topce gier typu Battle Royale, więc decyzja organizacji raczej nikogo nie powinna dziwić.

Poczynania nowej streamerki Perun Gaming możecie obserwować na kanale SzalonaZuzannaTV.

Źródło: Perun Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.