perun gaming

Do Perun Gaming dołącza hardpadre

Do Perun Gaming, w roli streamera dołącza hardpadre.

Perun Gaming pomimo ostatnich problemów z drużynami CS:GO, nadal działa. Tym razem organizacja pozyskała w swoje szeregi nowego streamera. Został nim Szymon hardpadre Górski – były gracz Perun.

Powrót do Perun

Szymon reprezentował barwy Perun Gaming jeszcze w czasach, gdy organizacja budowała swoje zaplecze. Teraz wraca na stare śmieci, jednak już w innej roli. Od teraz będzie działał na rzecz Perun jako streamer.

Godziny streamowania

Nowy nabytek będzie starał się odpalać strumyk w miarę o regularnych godzinach. Na ten moment jest to godzina 18:00. Jeżeli coś się w tej kwestii zmieni, zapewne dowiecie się o tym z fanpage’a  hardpadre.

Źródło: Perun Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.