devil warriors

Devil Warriors przebudowuje organizację

Devil Warriors rozpoczyna przebudowę organizacji. Jakie zmiany zostaną wprowadzone? 

Osoby odpowiedzialne za prowadzenie Devil Warriors, zdecydowały, że pora wprowadzić pewne zmiany dotyczące funkcjonowaniu projektu. Mają one przyczynić się do lepszego funkcjonowania organizacji w przyszłości. W pierwszej kolejności zajęto się nowymi współpracami. Do grona partnerów dołączył Sloneczny Dust, który będzie od teraz zaopatrywał DW w serwery CS:GO. Podjęta została także współpraca z serwisem G2A.

Rekrutacja do organizacji

Wprowadzane zmiany organizacyjne, mają dotknąć nie tylko kwestii partnerów, ale także pracowników. Devil Warriors rozpoczyna poszukiwania ludzi, na następujące stanowiska:

  • Redaktora do prowadzenia fanpage’a oraz strony internetowej
  • Menedżerów dywizji
  • Administratora serwerów CS:GO
  • Webmastera
  • Psychologa
  • Trenerów dywizji

Zainteresowane osoby powinny zgłaszać się w wiadomości prywatnej poprzez fanpage lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail należący do Devil Warriors.

Źródło: Devil Warriors


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Przypominamy także, że nadal poszukujemy nowych ludzi do naszej redakcji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w newsie na temat rekrutacji.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.