dark smile

DarkSmile ze zmianami w składzie oraz rekrutacją

DarkSmile bez dwójki graczy CS:GO. Rozpoczęła się rekrutacja do głównej dywizji.

Można powiedzieć, że okres po zmaganiach w F.A.R League, nie jest za bardzo udany dla ekipy DarkSmile. Z jej szeregów zdecydowała się odejść dwójka zawodników: Dawid Rippo Sasiak oraz Wiktor younz Świtalski. Częściowo lukę w składzie załatał były gracz DS – Jakub z4riTT Sroka, jednak zespołowi nadal brakuje jeszcze jednego zawodnika. Jeżeli więc czujesz się na siłach, to własnie ty, możesz dołączyć do DarkSmile.

Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie w wiadomości prywatnej na fanpage lub bezpośrednio do kapitana drużyny na Steamie.

Aktualny skład DarkSmile CS:GO:

  • Adrian lazyy Wieczorek
  • Jakub z4riTT Sroka
  • Krystian Opta Kurzawiński
  • Wiktor Kimi Mańka

Źródło: DarkSmile


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Przypominamy także, że nadal poszukujemy nowych ludzi do naszej redakcji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w newsie na temat rekrutacji.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.