dark slayers gg

DarkSlayers.gg zmienia zasady turnieju Dark Cup

DarkSlayers.gg postanowił zmodyfikować zasady turnieju Dark Cup CS:GO.

Niedawno informowaliśmy was o zapisach do turnieju Dark Cup, którego organizatorem jest organizacja DarkSlayers.gg. Od tego czasu doszło do jednej ważnej zmiany.

Brak wpisowego?

W wyniku małego zainteresowania rozgrywkami, organizator postanowił zrezygnować z wpisowego. Dzięki temu każda zainteresowana drużyna, będzie mogła wziąć udział w rozgrywkach.

Co prawda na tej decyzji ucierpi wielkość puli nagród, ale… Jak to się mawia: coś za coś. Opcja z wystartowaniem turnieju jest o wiele bardziej interesująca, niżeli rezygnacja DarkSlayers z jego przeprowadzenia.

Zapisz swój team już dzisiaj

Jeżeli więc chcesz wesprzeć – wraz ze swoim zespołem CS:GO, inicjatywę Dark Cup, wystarczy że zapiszesz swój skład na nadchodzącą – pierwszą edycję.

Źródło: DarkSlayers.gg


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.