dark slayers

DarkSlayers.gg otwiera rekrutację

DarkSlayers.gg otworzyło rekrutację do zespołu CS:GO

DarkSlayers.gg rozpoczyna poszukiwania nowych zawodników do zespołu CS:GO. Potrzebni są gracze, którym będzie zależało na rozwoju własnych umiejętności jak i osiąganiu coraz to lepszych wyników przez drużynę. Jeżeli należysz do takich osób, to dobrze się składa, bo możliwe, że to ty dołączysz do DarkSlayers. Poniżej garstka wymagań.

Szczegółowe wymagania dotyczące rekrutacji:

  • Ranga: Supreme+
  • Wiek: 16+
  • Poziom faceit: 6/7+
  • Godziny w grze: 2000h+
  • Pozycja: każda (do ustalenia)
  • Dużo wolnego czasu

Oferta dla graczy

Organizacja oferuje swoim przyszłym zawodnikom – jak i obecnym: serwery do treningów, rozgrywanie spotkań towarzyskich oraz udział w turniejach esportowych. Gwarantowane jest także logo (widoczne w newsie), sponsorów i wiele więcej rzeczy, którymi DarkSlayers nie chce się chwalić publicznie.

Jak się zgłosić?

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem w szeregi organizacji, musisz napisać komentarz pod postem dotyczącym rekrutacji lub wysłać wiadomość prywatną na fanpage DarkSlayers.gg. Wybór należy do ciebie!

Źródło: DarkSlayers.gg


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.