darkslayers.gg

DarkSlayers.gg odpada w 1 rundzie 2 etapu Family League

DarkSlayers.gg w drugim etapie rozgrywek Family League kończy zmagania na pierwszej rundzie.

Dywizja League of Legends reprezentująca barwy DarkSlayers.gg, na zakończenie tygodnia przystąpiła do drugiego etapu Family League.

Więcej punktów – pewniejszy awans?

Po dość dobrze rozpoczętym pierwszym etapie i zgarnięciu 50 punktów, zespół miał szansę zdobyć kolejne i przybliżyć się do zakończenia kwalifikacji. Jego rywalem była drużyna Pumpkings Academy.

Niestety, formacja uległa przeciwnikowi już w pierwszej rundzie. Tym sposobem zawodnicy DarkSlayers utrudnili sobie szansę na wyjście z grupy, zyskując na tym etapie tylko 10 punktów. Łącznie mają ich więc 60.

Skład DarkSlayers.gg League of Legends:

  • Robert Pazdikson Ratusiński (Support)
  • Darek Jah123456 Zemanek (Top)
  • Leon NeXtQ Chmielniak (Jungler)
  • Kuba ATlon Kudłacz (Mid)
  • ShadoR8 (Adc)

Co dalej?

Nikt nie mówi, że słabszy drugi etap, to koniec marzeń o awansie DarkSlayers.gg. W następnym tygodniu zawodnicy przystąpią do trzeciej części.

Źródło: DarkSlayers.gg


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.