dark slayers gg

DarkSlayers.gg jednak reaktywowane?

DarkSlayers.gg postanowiło jednak wrócić do aktywnego funkcjonowania.

Niedawno informowaliśmy was o zawieszeniu działalności przez ekipę  DarkSlayers.gg. Jak się jednak okazało, przerwa w funkcjonowaniu nie potrwała zbyt długo, a sama organizacja postanowiła wrócić na arenę esportową.

Trudna decyzja

W powrocie DarkSlayers.gg do aktywności, zbawienny okazał się nowy zarząd. Podobno rozmowy na temat reaktywacji trwały długo, jednak ostatecznie zapadła decyzja o próbie przywrócenia DS na odpowiednie miejsce.

Nowy zarząd, nowe rozdanie?

Na ten moment odmienione DarkSlayers powołało w ramach organizacji po jednej dywizji w grze CS:GO oraz League of Legends.

Organizacja szykuje także dla wiernych kibiców coś specjalnego. Niestety jeszcze nie podała informacji co to takiego. Możemy spekulować, że będzie chodziło np. o nową dywizję albo o zmianę zawodnika w którymś z dotychczasowych zespołów.

Źródło: DarkSlayers.gg


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.