dark honor news

DarkHonor z wynikami w turniejach CS:GO oraz z nową dywizją League of Legends

DarkHonor przegrywa w 2 turniejach CS:GO oraz pozyskuje nowy zespół League of Legends.

Dwie dywizje DarkHonor rozegrały swoje spotkania w turniejach Go League i Neproser Cup. Oprócz tego przedstawiony został nowy skład drużyny, który będzie reprezentować organizację w grze League of Legends.

Nieudany tydzień

Na początku tygodnia swoje spotkanie w Go League rozegrała akademia DarkHonor. Jej przeciwnikiem w 1/16 fazy play-off było Spray’Nation Green. Samo spotkanie zostało rozegrane na mapie Overpass.

Mimo wyrównanego pojedynku to ekipa Sprayów ostatecznie wyszła z niego zwycięsko.

Główny także nie dał rady

Później do swojego spotkania w Neproser Cup przystąpiła główna dywizja. Mierzyła się z zespołem Hype e-sport na mapie Train. Koniec końców została rozgromiona wynikiem 16:6.

Nowa dywizja w szeregach organizacji

Oprócz wcześniejszych złych informacji, pojawił się pewien promyk nadziei. DarkHonor przedstawiło swoją nową dywizje w grze League of Legends, która od teraz będzie reprezentować barwy organizacji w oficjalnych spotkaniach.

Line-up DarkHonor League of Legends:

  • NoTooSmart (top)
  • The 16th Student (mid)
  • Kangur (jungle)
  • OG gamingtwist (adc)
  • ραρrotkα (supp)
  • Puter (rezerwowy)

Źródło: DarkHonor


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.