dark honor news

DarkHonor z przegraną w Neproser Cup

DarkHonor przegrywa swój mecz w turnieju Neproser Cup.

DarkHonor rozegrało kolejny mecz w drabince przegranych turnieju CS:GO Neproser Cup.

Passa zwycięstw przerwana

Po wcześniejszych trzech wygranych z rzędu w drabince przegranych, DarkHonor przystąpiło do spotkania przeciwko drużynie Team NoM. Spotkanie zostało rozegrane w trybie BO3.

Pierwsza mapa – Dust II nie przyniosła nam za dużo emocji. Zawodnicy kompletnie nie umieli odnaleźć się na pustynnych przedmieściach i przegrali tę lokację wynikiem 16:6.

Drugi mecz na Vertigo napawał już optymizmem, ponieważ tym razem to DarkHonor przejęło inicjatywę i wygrało mapę wynikiem 16:9.

Ostatnia prosta

O zwycięstwie lub przegranej miała decydować trzecia mapa. Po wcześniejszych jednostronnych wynikach, tym razem przyszła pora na walkę jak równy z równym.

Ostatecznie to Team NoM okazało się lepsze. Przeciwnicy DarkHonor wygrali Inferno wynikiem 16:13 wyrzucając w ten sposób DarkHonor z turnieju.

Źródło: DarkHonor


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.