dark ravens news

Dark Ravens z awansem do fazy pucharowej w Talerz Pierożek Cup

Dark Ravens Purple wywalczyło awans do fazy pucharowej Talerz Pierożek Cup.

Dark Ravens Purple po rozegraniu wszystkich meczów w grupie, awansowało do fazy pucharowej turnieju CS:GO Talerz Pierożek Cup.

Początek ospały

Początkowe mecze dywizji Purple mogły budzić mieszane uczucia. Pierwsze przegrane spotkanie przeciwko BongoNeiro oraz wygrany mecz na Emiratos Cwaniartos wykazały masę błędów, które należało jak najszybciej poprawić.

Wyniki spotkań grupowych rozegranych przez Dark Ravens Purple w Talerz Pierożek Cup:

  • Dark Ravens 9:16 BongoNeiro
  • Dark Ravens 16:8 Emiratos Cwaniartos
  • Dark Ravens 16:6 Aka-Chill-No-Toxic
  • Dark Ravens 16:11 Gemir

Trening czyni mistrza

Ostatecznie treningi dały jednak efekt. Kolejne dwa spotkania przeciwko Aka-Chill-No-Toxic oraz Gemir zawodnicy reprezentujący barwy organizacji Dark Ravens wygrali, dzięki czemu zapewnili sobie awans do fazy pucharowej turniej z drugiego miejsca.

Skład Dark Ravens Purple CS:GO:

Źródło: Dark Ravens


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.