black ravens

Dark Ravens bez 2 graczy CS:GO

Dark Ravens bez dwójki zawodników w dywizji CS:GO.

Dark Ravens w trakcie ostatniego weekendu postanowiło podzielić się z fanami informacją o odejściu kolejnych dwóch zawodników z dywizji CS:GO.

Nowy zespół prawie gotowy…

Dark Ravens w ostatnim czasie starało się rozwiązać problem dotyczący niepełnego składu dywizji CS:GO. Mimo wielu starań, ostatecznie początkowe plany mocno się pokrzyżowały.

Kolejne zmiany?

Z zespołem pożegnali się kolejni zawodnicy, którzy tym razem nie wytrwali zbyt długo w barwach Kruków. Są nimi: Karol qqster Ćwiertnia oraz Grzesiek akinashi Bartas.

Na tym etapie Dark Ravens pozostała gra w mixowym składzie, która zapewne będzie o wiele cięższa niż rozgrywanie treningów i oficjalnych spotkań z podstawową piątką.

Na razie nic nie wiadomo na temat rekrutacji, która mogłaby wypełnić luki w podstawowym składzie drużyny.

Źródło:  Dark Ravens


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.