axide radar

Czym jest AxideRadar?

AxideRadar – czyli usługa dla wszystkich tych, którzy mają dla nas informacje do newsa.

Ruszamy z nową usługą dla odwiedzających portal Axide. Jej roboczy tytuł brzmi: AxideRadar, a głównym celem będzie zbieranie informacji do newsów.

Czym jest AxideRadar?

AxideRadar to w pewnym sensie kontynuacja starego sycliknews. Jeżeli ktoś kojarzy pierwowzór, to wie o co chodzi.

Wszystkie podstawowe założenia są w zasadzie take same. Podsyłacie nam informacje do newsa, który potem pojawia się na naszej stronie. Przesłanie informacji odbywa się poprzez wypełnienie formularza na Axide.pl.

Co się zmieniło?

W odróżnieniu od poprzednika, postanowiliśmy maksymalnie uprościć usługę, tak żeby nie zabierała nam wszystkim zbyt wiele czasu. Oznacza to, że nie musicie teraz dodawać grafik.

Należy także pamiętać, że usługa nie obejmuje: rekrutacji, zapisów, sprzedaży, poszukiwania sponsorów. Do tego służą Ogłoszenia, które także możecie zamieszczać za darmo na naszej stronie (trzeba się tylko zarejestrować).

Kto może korzystać z usługi?

Usługa jest przeznaczona dla każdego użytkownika Axide, który odwiedza naszą stronę. Jeżeli masz własny projekt gamingowy lub esportowy, możesz przekazać nam info, które potem zostanie opublikowane.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.