e-sport league

Ćwierćfinały E-sport League

Rozpoczynają się ćwierćfinały E-sport League. Jakie drużyny wezmą w nich udział?

E-sport League przedstawiło na swoim fanpage’u zespoły, a zarazem pary ćwierćfinałowe, które będą walczyć o podium rozgrywek. Został zaprezentowany także terminarz spotkań, które zostaną rozegrane w ramach fazy pucharowej.

Lista zespołów, które zostały w turnieju:

Terminarz ćwierćfinałów:

  • ProxMade vs Pandemia Esports Godzina (piątek 17:00)
  • Eleven Esports vs Dark Reapers Gaming Godzina (piątek 20:00)
  • Stalkers Esports vs INDARK Godzina (sobota 17:00)
  • KotyKreskowe vs Telter Team Academy (sobota 20:00)

Na niedzielę oraz poniedziałek zaplanowane są odpowiednio półfinały oraz finały.

Poszukiwany komentator

Chociaż E-sport League posiada już jednego komentatora, to w tym wypadku działa raczej zasada – od przybytku głowa nie boli. W związku z tym poszukiwana jest druga osoba, która chciałaby zająć się transmisją meczów z turnieju. Jeżeli znajdzie się tutaj jakiś chętny, to zapraszamy do kontaktu poprzez fanpage organizatorów.

Źródło: E-sport League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

 

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.