counter side e-sports

Counter Side e-Sports poszukuje nowych ludzi

Counter Side e-Sports rozpoczęło poszukiwania nowych pracowników oraz drużyn, które będą mogły pomóc w rozwoju organizacji.

Counter Side e-Sports to projekt mniejszej organizacji, który powstał w 2015 roku. Od samego początku CSide było związane ze sceną CS:GO. Jej plan na rozwój opiera się w dużej mierze na jak najefektywniejszym dawaniu szansy młodym graczom w różnych grach esportowych.

Ludzie i gracze poszukiwani

Na chwilę obecną organizacja szuka kilku ludzi na stanowisko: streamera oraz redaktora fanpage’a. Nadal potrzebni są także gracze oraz całe zespoły do dywizji:

  • Hearthstone
  • League of Legends
  • Overwatch
  • Counter-Strike: Global Offensive

Dodatkowo Counter Side jest otwarte na nowe współprace, które mogłyby przełożyć się na dalszy rozwój całego projektu.

Gdzie się zgłaszać?

Zgłoszenia do dywizji CS:GO, należy wysyłać na e-mail kapitana: [email protected]. Natomiast wszystkie pozostałe powinny trafiać na adres: [email protected].pl lub na fanpage organizacji. Właściciele Counter Side e-Sports proszą także kandydatów, o zamieszczanie w wiadomościach jak najdokładniejszych informacji na własny temat.

Źródło: Counter Side


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.