counter side e-sports

Counter Side e-Sports i CSCup organizują turniej CS:GO

Counter Side e-Sports objęło patronatem piątą edycję CSCup.

CSCup – Turnieje CS:GO i Nie Tylko przy wsparciu Counter Side e-Sports organizuje piątą edycję własnego turnieju CS:GO. Na chwilę obecną wiemy, że w rozgrywkach wezmą udział dwie dywizje CSide oraz kilka innych ekip typu: Team VoN Academy oraz VenuX GaminG.

Info o zapisach

Żeby zapisać się do turnieju, należy spełnić jeden podstawowy warunek. Nie można mieć blokady na wymianę przedmiotów, która jest potrzebna w celu opłacenia wpisowego.

Zgłoszenie powinno zostać wysłane w wiadomości prywatnej na fanpage CSCup. Jego treść musi być zgodna z poniższym wzorem:

  • Nazwa drużyny: (opcjonalnie link do fanpage’a)
  • Logo drużyny bez tła: (jeśli posiada)
  • Link do profilu Facebookowego, oraz Steama kapitana:
  • Linki do profilów pozostałych 4 graczy: (+ max 2 rezerwowych)
  • Czy akceptujecie regulamin: (TAK/NIE)

Założenia rozgrywek

Turniej ma wystartować 1 czerwca. Mecz otwarcia ma zostać rozegrany tego samego dnia o godzinie 18:00. Dokładny terminarz pojawi się wtedy, gdy poznamy już wszystkie ekipy zapisane do rozgrywek. Przewidziany czas trwania zmagań, to około 1,5 tygodnia. Mecze grupowe mają być rozgrywane na platformie PopFlash. Faza pucharowa ma być już grana na serwerach należących do organizatorów (128tick).

Pula nagród

W puli nagród znalazło się całe 15 kluczy. Dla zwycięzcy przewidziane jest 10, a dla drugiego zespołu 5. Więcej informacji na temat samych rozgrywek znajdziecie na fanpage’ach: CSide oraz CSCup, a także w regulaminie turnieju.

Źródło: Counter Side e-SportsCSCup


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.