black ravens

Co słychać u Dark Ravens?

Dawno nie mieliśmy informacji na temat poczynań zawodników Dark Ravens. Co u nich słychać?

Dark Ravens w ostatnim czasie było praktycznie nieaktywne jeżeli chodzi o publikację postów na fanpage’u. Ostatnio pojawiło się jednak kilka nowych informacji.

Brak czasu

Dowiedzieliśmy się np., że brak nowych postów, to wynik niedoboru wolnego czasu u właściciela Dark Ravens. Ponoć problem został w pewnym sensie zażegnany… Zobaczymy jak wyjdzie to w praktyce.

Wygrana Kruków

Zawodnicy Dark Ravens brali niedawno udział w dwóch turniejach. Pierwszym były rozgrywki Vieforit.com, gdzie dywizja CS:GO należąca do Kruków, zgarnęła 24 euro.

Kwalifikacje na minus

Drugim turniejem były kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski. Tam niestety zespół występował w składzie mixowym, czego efektem był tylko jeden faktycznie rozegrany mecz – przegrany zresztą do 3.

Źródło: Dark Ravens


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.