clutch it league

Clutch It League startuje z zapisami

Clutch It League startuje z zapisami do własnej ligi CS:GO

Clutch It League rozpoczyna zapisy do pierwszej edycji własnej ligi CS:GO. Zapisywać można się poprzez odpowiednio przygotowany do tego formularz. Istnieje także możliwość zdobycia darmowego slota poprzez turniej kwalifikacyjny, do którego możecie zapisać się poprzez Faceit.

Jak na razie organizatorzy zdecydowali się zaprosić bezpośrednio do turnieju, tylko jedną drużynę – Juniorki.

Założenia rozgrywek

Zmagania mają wystartować 26 listopada. Przewidzianych jest 16 slotów w tym dwa zarezerwowane – tak jak wspomnieliśmy wyżej dla zaproszonej drużyny oraz dla drugiej, która wygra kwalifikacje. Wpisowe wynosi 25 zł i

W puli nagród znajduje się obecnie 350 zł. Dla pierwszego miejsca przewidziano 300 zl, natomiast dla MVP całego turnieju – 50 zł.

Zachęcamy także do zapoznania się z regulaminem rozgrywek.

Źródło: Clutch It League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.