claw prism news

ClawPrism z kolejną wygraną w Newgaming Cup

ClawPrism wygrywa kolejne spotkanie w Newgaming Cup.

ClawPrism po dwóch ostatnich wygranych spotkaniach z EXPEL Gaming oraz EKIPA, przystąpiło do trzeciej kolejki w ramach Newgaming Cup. Mecz był transmitowany na platformie Twitch.

Ciąg dalszy dobrej passy?

Mecz został rozegrany na Trainie w systemie BO1, a rywalem była ekipa OX1 E-sport. Początkowo to zespół ClawPrism wszedł dobrze w to spotkanie. Zawodnicy zaczęli od wygranej pistoletówki, lecz nikt chyba nie spodziewał się, że ostatecznie zakończą pierwszą połowę wynikiem 4:11.

Po zmianie stron, ClawPrism zapunktował jako pierwszy. Nic to jednak nie zmieniało, ponieważ to wciąż OX1 miało przewagę.

W pewnym momencie wygrywali już wynikiem 15:7 i brakowało im jednego oczka do zakończenia spotkania. Na ich nieszczęście, ClawPrism pokazał wolę walki, co zaowocowało remisem, który dawał CP dogrywkę.

Magiczna dogrywka

Po starcie pierwszej dogrywki, obie ekipy szły równo. Ciężko było wyłonić zwycięzcę. Ostatecznie przy wyniku 22:22 ClawPrism pokazało, że nie po to robili tak spektakularny powrót, by teraz nie zakończyć go zwycięstwem. Wygrali trzy następne rundy i zakończyli mecz wynikiem 25:22.

Coraz bliżej fazy play-off?

Tym sposobem ClawPrism ma na swoim koncie trzy zwycięstwa. Daje im to pewny awans z grupy A do fazy play-off.

Drużynie zostały jeszcze trzy spotkania do zakończenia fazy grupowej. Ich daty nie są jednak jeszcze znane.

Źródło: ClawPrism

Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.