claw prism news

ClawPrism z awansem w Newgaming Cup

ClawPrism jest już pewne awansu do kolejnej fazy Newgaming Cup.

ClawPrism może odetchnąć z ulgą. Po ostatnim meczu w ramach Newgaming Cup dywizja CS:GO jest już pewna awansu do kolejnej fazy zmagań.

EKIPA pokonana

Wcześniej zawodnicy ClawPrism pokonali drużynę o nazwie EKIPA. Mecz ten był nawet powtarzany, ponieważ wystąpiły problemy z demkami, które zwyczajnie nie chciały zadziałać. Ostatecznie padł wynik 16:14 dla reprezentantów Pazuryzm.

Wymęczone zwycięstwo

Decydujące o awansie miało okazać się spotkanie grupowe przeciwko OX1 E-sport. Trzeba przyznać, że takie było do samego końca. Dywizja ClawPrism – chociaż kilka razy była w poważnych tarapatach, ostatecznie się wybroniła i pokonała przeciwników wynikiem 25:22.

Dzięki temu zwycięstwu, wiemy już na pewno, że zobaczymy ClawPrism w kolejnej fazie rozgrywek. Nie wiemy natomiast kto będzie ich przeciwnikiem. Niezależnie jednak od losowania, mamy nadzieję, że mecz będzie emocjonujący.

Źródło: ClawPrism


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.