claw prism

ClawPrism wygrywa turniej Gracze dla Graczy

ClawPrism wygrywa swój finałowy mecz w turnieju Gracze dla Graczy.

Dobre informacje docierają do nas z ClawPrism. Dywizja CS:GO reprezentująca barwy tej organizacji wygrała turniej CS:GO Gracze dla Graczy.

Emocjonujący finał

ClawPrism w finale rozgrywanym w systemie BO3, zmierzyło się z drużyną Pigwapeek. Pierwsza mapa – Train, przyniosła nam widowisko, które po wyrównanym pojedynku, padło łupem ClawPrism – wynik 16:13 w rundach.

Druga mapa

Następnie organizacje przeniosły się na Dusta 2. Tam zaczęła się jeszcze lepsza walka. Pomimo dużej presji oraz przyparcia do muru, rywale ClawPrism pokazali pazur.

Doprowadzili nawet do dogrywek, lecz ostatecznie, to ponownie ClawPrism okazało się lepsze. W ten sposób Pazury wygrywają cały turniej i zyskują punkty w rankingu Cybersportu.

Źródło: ClawPrism


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.