claw prism

ClawPrism przegrywa swój półfinałowy mecz w KXN Cup

ClawPrism przegrywa swoje spotkanie półfinałowe w KXN Cup.

ClawPrism przystąpiło do swojego spotkania w KXN Cup, który dzielił ich o krok od wielkiego finału rozgrywek.

Brak kontroli w meczu

Ich rywalem w półfinałowym starciu była ekipa Rebel Crew, a spotkanie zostało rozegrane w trybie BO3. Pojedynek rozpoczął się na mapie Train i ku zdziwieniu fanów ClawPrism, to nie ich ulubiona organizacja odniosła wygraną. Przez cały mecz to przeciwnicy mieli ich w garści i to oni wygrali tę mapę wynikiem 16:7.

Szybka przegrana

Następnie zawodnicy przenieśli się na Mirage. ClawPrism zdawało sobie sprawę z tego, że jeśli chce wywalczyć miejsce w finale rozgrywek, to musi wygrać tę lokację, a także następną.

Tak się jednak nie stało. Podobnie jak wcześniej, to rywale dyktowali warunki i rozgromili ClawPrism wynikiem 16:5.

Jeszcze jeden mecz

Po dość sromotnej porażce, zawodnicy ClawPrism mieli przed sobą jeszcze jeden mecz – o trzecie miejsce. Zmierzyli się w nim z organizacją MF Killers.

Źródło: ClawPrism


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.